Baloniki reklamowe z helem – jak je mocować?

Posted on

Baloniki reklamowe

Baloniki reklamowe

Balony są reklamowymi gadżetami, z którymi spotkać można się w czasie różnego rodzaju wydarzeń – pikników, festynów, koncertów, targów czy konferencji. Takie produkty spotykają się z dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i osób dorosłych. To świetny sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki i utrwalenie jej pozytywnego wizerunku w pamięci potencjalnych klientów. Takie gadżety dostępne są w wielu rozmaitych wersjach. Różnić mogą się one od siebie wielością, kolorem czy kształtem. Spotkać można się z balonikami w kształcie zwierząt, cyfr, liter czy serc. Najczęściej wypełnia się je gazem. W jaki sposób zamocować taki balon?Baloniki reklamowe wypełnione helem mocowane mogą być w identyczny sposób co te, do wypełnienia których wykorzystano powietrze. Kluczową kwestią jest tutaj waga mocowań. Gdy mimo ich dołączenia w dalszym ciągu mają się one unosić, kluczową kwestią będzie tutaj odpowiednio niska waga mocowania. W znaczącej większości przypadków, wypełnione helem balony są swobodnie puszczane w danym pomieszczeniu albo kotwiczone w wybrany miejscu. Jeżeli zdecydujemy się na drugie z rozwiązań,  warto zaopatrzyć się w ozdobne obciążniki, które dostępne są w rozmaitych kształtach oraz kolorach, które powinny być dopasowane do okazji. Do czerwonych, walentynkowych balonów najlepiej pasować będą obciążniki w formie serca, a różowych – weselnych, o kształcie gołąbka.

Baloniki reklamowe z helem mocować można także przy pomocy różnego rodzaju wstążek. Wyjątkowo efektownie prezentować będą się te, których wolny koniec pozostanie długi i zwisać będzie on luźno. Zastosowania nie znajdą tutaj natomiast serpentyny, co związane jest z ich wagą, która jest większa od wstążeczek, co przyczynia się do nadmiernego obciążenia wypełnionych helem balonów. Wyjątek stanowić mogą serpentyny foliowe cechujące się niewielkim ciężarem.

baloniki reklamowe wypełnione helem nie powinny być łączone przy pomocy zwykłego kleju czy taśmy klejącej – przyczynić może się to do powstania perforacji. W tym celu należy wykorzystać profesjonalne materiały oferowane przez sklepy zajmujące się sprzedażą balonów.

Tags: , ,